ISZ

Toffee fruitcake jelly beans cake biscuit pie gummies. Marzipan cake chocolate powder macaroon candy chupa chups gingerbread. Chocolate bar ice cream dessert gingerbread gummies cookie chocolate bar croissant chocolate. Cake lollipop sweet gingerbread candy canes chocolate icing icing.

Aktuality

ELVA HELP BYLA REALIZÁTOREM UNIKÁTNÍHO  TAKTICKÉHO CVIČENÍ IZS !

V Libereckém kraji se první víkend v září 2021 konalo třídenní, velmi speciálně zaměřené Taktické cvičení složek IZS za účasti psovodů a jejich stopařských psů. Cvičení se účastnili 2 hlavní složky IZS, 2 členské organizace IZS, 2 součinnostní organizace a několik pozorovatelů z řad spolků a sektoru, které v praxi také mohou nabídnout spolupráci při mimořádné události.

Přečíst celý článek >>

Akreditované
kurzy a semináře

U nás v Elva Help se dlouhodobě věnujeme vzdělávání sociálních pracovníku a pracovníků v sociálních službách. V naší nabídce naleznete množství specializovaných kurzů a seminářů s akreditací MPSV.
Prohlédnout si naše kurzy

Atestace
Zooterapeutických týmů

Pro enormně zvýšený zájem se odborně validovat k praxi v oboru zooterapie, naše organizace rozhodla přistoupit k mimořádné možnosti individuálně certifikovat týmy „člověk a jeho zvíře“.
Dozvědět se více

Neváhejte se nás zeptat

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Děkujeme, vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.